Par mums

 

BIOSPORT  bioloģiski aktīvai dzīvei

Mēs nepārdodam nopelnus sportā vai medaļas, mēs nepārdodam uzvaras sporta savensībās, bet mēs pārdodam produktus, kuri var paātrināt uzvaras un Jūsu ceļu uz panākumiem sportā, veidojot tos daudz drošākus. Mūsu produkti ļaus Jums trenēties ar gandarījumu, piedalīties sacensībās ar lielāku degsmi, ātri atjaunot savus spēkus, pilnveidot Jūsu dzīves un veselības kvalitāti.

 

Mēs piedāvājam profesionālo sporta uzturu un medicinu, bioloģiski aktīvās vielas un uztura bagātinātājus. Kompleksa un droša pieeja sporta panākumiem un  ķermeņa atveseļošanai. Saprotama informacija gan speciālistiem, gan arī visiem interesentiem.

 

Produkcijas prestižs un ekskluzivitāte

Visa produkcija tiek ražota un fasēta ražotāju valstī-SPONSER - Šveicē un Vācijā, SANAS - Beļģijā, SIXTUS-Itālijā. Tāpēc sporta uztura ingredientus pārbauda, sertificē un kontrolē Šveices, Vācijas, Beļģijas un Itālijas pārtikas dienesti.

 

Nevainojama reputācija

Sporta uzturs un bio uztura bagātinātāji-tā ir tāda preču kategorija, kur ražotāja un distributora reputācijai ir izšķiroša loma klientiem, tāpēc mēs izvēlējāmies ražotājus ar nevainojamu reputāciju, kuriem uzticās Olimpiskās komitejas (Šveices, Latvijas, Krievijas, Lielbritācijas un t.t.), nacionālās futbola un hokeja federācijas (Šveices, Itālijas, Latvijas, Krievijas un t.t.), pazīstamie velobraucēji, pasaules čempioni, kā arī sporta doktori un dietologi.

 

Agsta produktu kvalitāte un drošums

Produkcija nesatur ĢMO (ģenētiski modificētie organismi), jo tie nodara smagu postu  cilvēka veselībai un apkārtējai videi. Lietojot ĢMO saturošus produktus rodas alerģiskas reakcijas, imunitātes pazemināšana, kopējas metabolisma izmaiņas, onkoloģisko slimību veidošanās risks. 

 

Ķīmiski tīri, kvalitatīvi, sertificēti izejmateriāli.  Visiem sporta uztura produktiem un bio uztura bagātinātājiem ir augsta kvalitātes kontrole un katrs produkts tiek rūpīgi pārbaudīts speciālajā kvalitātes kontroles nodaļā, kur produkti tiek rūpīgi testēti.

 

Produkcija nesatur kaitīgas krāsvielas, konservantus, aromatizatorus, saldinātājus. Bioloģiskie uztura bagātinātāji pilda dzīvei svarīgo un nepietiekamo organismam uzturvielu funkcijas, kuri normalizē vielmaiņu un uzlabo dzīves kvalitāti. Savukārt 90% E vielu pasliktina vielmaiņu un rada organisma intoksikāciju, kā arī E vielas var ķīmiski reaģēt ar vitamīniem, mikroelementiem, aminoskābēm, radot organismam negatīvās sekas. 

 

Mūsu produktiem ir "caurspīdīgs" sastāvs. Mēs neslēpjam produktu komponentus un norādam pilno sastāvu.  Iepakojuma materiāls ir no augstas kvalitātes drošas plastmasas, kuri atbilst ISO, IFS, BRC standartiem. Visi produkti tiek glabāti un transportēti saskaņā ar ES normatīvajiem aktiem. 

 

Tiek pierādīta produkcijas efektivitāte

Visi produkti satur uzturvielas (nutrientus) organiskās formas, kuriem piemīt augsta bioloģiskā vērtība un biopieejamība. Biopieejamība-organisko vielu spēja asimilēties cilvēka organismā. Dažādi produkti var saturēt vienādu aminoskābju daudzumu, bet to efektivitāte būs dažāda dažādu asimilācijas pakāpju gadījumā. Piemēram, ja Jūs apēdīsiet gaļas gabalu, aminoskābes nokļūs asinīs ne agrāk kā pēc 4 stundām. Ja Jūs lietosiet uzturā gatavās biopieejamās aminoskābes, tad tie sāks aktīvi piedalīties vielmaiņā jau pēc 15 minūtēm.

Produktiem piemīt ārstniecisks efekts, ko var pierādīt ar asins analīzēm. Pateicoties pareizai devai un biopieejamībai Jūs varēsiet redzēt un sajust ārstniecisko efektu jau pēc 2-3 nedēļām.

Produktos tiek izmantotas neitrālas kapsulas no augu valsts želatīna, kurus ir viegli norīt, tie nekairina kuņģi, nogādājot visas ietilpstošās vielas zarnu traktā, kur arī notiek šo vielu iesūkšanās.

 

Daudziem no produktiem pēc sava sastāva nav analogu tirgū!

 

Tādiem kā GLUCOSAMIN, CHONDROITIN, COLLAGEN. Profesionālais izotoniskais dzēriens ISOTONIC. PH līdzsvara regulators BASIC MINERALS.

Unikāls serviss BIOSPORT veikalā

Mums ir unikāla pieeja darbā ar katru klientu. Jūs jebkurā brīdī varat saņemt visu informāciju par precēm un to piegādes iespējām. Mūsu klientiem ir iespēja saņemt bezmaksas konsultāciju pie mūsu dietologa par pareizu bio uztura bagātinātāju un sporta uztura lietošanu.

Jums palīdzēs ne tikai piemeklēt sporta uzturu, bet arī sniegs rekomendācijas kā pareizi lietot šos produktus, kombinējot vienu ar otru, ņemot vērā Jūsu ikdienas ēdienreizes specifiku, kā arī fizisko slodzi. Mūsu pastāvīgiem klientiem ir 5% atlaide visai produkcijai internet veikalā. Neskatoties uz esošajām atlaidēm uz produktu vai akciju Jūs vienmēr saņemsiet arī šo 5% atlaidi.

Mūsu pastāvīgajiem klientiem mēs piedāvājam izdevīgus bonusus un dāvanas svētkos un dzimšanas dienās, kā  arī 50% atlaidi uz izglītojošiem semināriem un lekcijām. 

 

 

Ar cieņu, 

SIA "BIOSPORT" komanda