SPONSER

Sponser-Logo-180x90

 

Kā Šveices tirgus līderis, SPONSER SPORT FOOD izstrādā un ražo augstas kvalitātes sporta produktus vairāk nekā divus gadu desmitus. Pateicoties plašajam produktu klāstam, SPONSER SPORT FOOD var apmierināt amatieru sportistu un fitnesa entuziastu, kā arī augstākā līmeņa konkurētspējīgu sportistu dažādās prasības. Pateicoties  ciešajām saiknēm gan ar sporta, gan ar zinātnisko pasauli, SPONSER SPORT FOOD ir ieguvuši plašu pieredzi, kas pastāvīgi tiek izmantota jaunu  produktu izstrādē. Rezultātā tiek izpildīti visaugstākie standarti un prasības.

SPONSER SPORT FOOD produkti ir sadalīti trīs kategorijās: POWER, ENERGY un FIT & WELL. FIT & WELL produkti palīdz kontrolēt ķermeņa svaru, kā arī nodrošina ķermeņa dabisko aizsargspēju - to ļoti novērtē ne tikai sportisti, bet arī ikviens, kurš apzinās veselības nozīmi.

Neviens no SPONSER SPORT FOOD ražotajiem produktiem nesatur ĢMO (ģenētiski modificētus organismus), visas izejvielas produkcijas ražošanai ir sertificētas Šveicē.Katru gadu SPONSER produkcija iziet antidopinga kontroli, jo to izmanto Eiropas Olimpiskās organizācijas. Produkcija atbilst drošības un antidopinga standartiem WADA, SOK, ISO, BRC, IFS, GMP.