SPONSER BlenderBottle SportMixer šeikeris 760 ml

RažotājsSPONSER
Pieejamība:ir noliktavā 1 prece (s)
Preces kods:SPO027

Izmēri un svars

Preces svars: 240.0000G
18,90 €
BlenderBottle SportMixer™ ir mūsdienīgs un drošs šeikeris profesionāliem sportistiem vai aktīvās atpūtas piekritējiem, ar kuru iespējams pagatavot Tavu mīļāko dzērienu vai proteīnu kokteili ātrāk un garšīgāk, nekā ar standarta šeikeri. Šeikeris ir izgatavots no droša plastikāta, kas nesatur BPA (bisfenolus) un ftalātus, turklāt tas vienmēr saglabā savu izturību un caurspīdību, kā arī neuzņem smaržas un neoksidējas.

SPONSER SportMixer™

BlenderBottle SportMixer™ ir mūsdienīgs un drošs šeikeris profesionāliem sportistiem vai aktīvās atpūtas piekritējiem, ar kuru iespējams pagatavot Tavu mīļāko dzērienu vai proteīnu kokteili ātrāk un garšīgāk, nekā ar standarta šeikeri.

Šeikeris ir izgatavots no droša plastikāta, kas nesatur BPA (bisfenolus) un ftalātus, turklāt tas vienmēr saglabā savu izturību un caurspīdību, kā arī neuzņem smaržas un neoksidējas.

Tāpat šeikera komplektācijā ietilpst ķirurģiskā nerūsējošā tērauda putošanas bumbiņa, kas ideāli samaisīs ogļhidrātu, vitaminizētos dzērienus un elektrolītus, kā arī proteīnu kokteiļus, smūtijus u.c.

Ja esi aktīvas atpūtas piekritējs vai savas ikdienas sportiskās aktivitātes Tu nevari iedomāties bez glāzes proteīnu, vitamīnu vai cita veselīga kokteiļa, šis piedāvājums ir domāts tieši Tev! Izmanto izdevību un iegādājies kvalitatīvo BlenderBottle SportMixer™ universālo šeikeri par īpaši izdevīgu cenu!

Kāpēc izvēlēties tieši BlenderBottle SportMixer™ šeikeri?

* Tas ir mūsdienīgs un drošs šeikeris, kas piemērots gan sportistiem, gan aktīvas atpūtas cienītājiem;
* Ar to iespējams pagatavot Tavu mīļāko dzērienu vai proteīnu kokteili ātrāk un garšīgāk, nekā ar standarta šeikeri;
* Tas ir izgatavots no droša plastikāta, kas nesatur BPA (bisfenolus) un ftalātus, vienmēr saglabā savu izturību un caurspīdīgumu, kā arī neuzņem smaržas un neoksidējas;
* Tam ir īpašs, hipoalergēns SportGrip™ pārklājums, kas vienmēr nodrošina drošu saķeri pat ar mitru plaukstu;
* Šeikera komplektācijā iekļautā Blender Ball bumbiņas formas putošanas slotiņa ir izgatavota no ķirurģiskā nerūsējošā tērauda, un tā ideāli samaisīs ogļhidrātu, vitaminizētos dzērienus un elektrolītus, kā arī proteīnu kokteiļus, smūtijus u.c., Tāpat bumbiņu var neizņemt no šeikera, un tā neietekmē dzēriena garšu;
* Papildus ērtībām uz šeikera ir norādīts marķējums mililitros (no 100 līdz 760 ml);
* Tas ir vienkārši kopjams un to var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā;
* Šeikera ražošanā izmantotā krāsa nesatur smagos metālus, toksiskus elementus un šķīdinātājus;

 

Šis šeikeris ir īpaši ieteicams:

tiem, kas grib izvairīties no kaitīgo vielu nokļūšanas organismā (kādas ikdienā tiek uzņemtas, lietojot parasto plastikāta materiālu);
profesionāliem sportistiem (jo tas saglabā sporta dzēriena ķīmisku tīrību un garšu);
fitnesa klubu apmeklētājiem (jo tas ir mūsdienīgs un stilīgs aksesuārs);
atpūtas pie dabas cienītājiem (jo tas ir viegli piestiprināms pie somas vai mugursomas ar   speciālu ērtu gredzenu uz vāka);
grūtniecēm un barojošām māmiņām (jo šajā laika posmā galvenais ir drošība);
bērniem un pusaudžiem (jo vāks ir aprīkots ar īpašu aizsardzību pret izliešanos).

*Bisfenols A - vairāk kā 700 veiktajos pētijumos pierādīts, ka bifenols A ir viens no diabēta un aptaukošanās cēloņiem. Sevišķi kaitīgs zēniem, jo pēc struktūras tas ir līdzīgs estragēniem (sieviešu hormoniem).
*Ftalāti no plastika viegli izdalās ārējā vidē, cilvēka organismā nokļūst ar pāŗtiku, caur ādu un ieelpojot, tiem ir negatīva ietekme uz plaušu elpošanas sistēmu un tie kairina nieres un aknas. Ftalāti sakrājas cilvēka organismā, tas negatīvi ietekmē viņa hormonālo fonu.

 

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.