Sixtus DREAM K TRIBE kinezioloģiskais teips 5cm x 5m

RažotājsSIXTUS
Pieejamība:ir noliktavā 60 prece (s)
Preces kods:SXT003

Izmēri un svars

Preces svars: 140.0000G
14,90 €
DREAM K Tribe KINEZIOLOĢISKAIS TEIPS 5CM X 5M. Profesionālo kinezioloģisko teipinga lenti DREAM-K ražo slavena Sporta Medicīnas kompānija SIXTUS Italia. Patentētu ražošanas tehnoloģiju un ekskluzīvo dizainu augsti novērtē un ciena Itālijas, Vācijas, Anglijas, Francijas un arī Latvijas Futbola Federācija, sporta ārsti un fizioterapeiti. Profesionālais Kinezioloģiskis teips DREAM-K ir izstradats Itālijā no augstas kvalitātes kokvilnas materiāla ar 100% pārklātu akrila līmi. Tās elastība ir līdzīga cilvēka ādai (130%-140%). Akrila līme ir hipolalerģsika, tā ir speciālā veidā uzklāta uz kokvilnas auduma, tādā veidā mazinot ādas iekaisuma iespējamību un ļaujot ādai elpot. Virsmas lipīgā īpašība tiek aktivizēta ar ķermeņa siltumu. Teips ir gaisa un ūdens caurlaidīgs, tajā pat laikā ūdens izturīgs. Tās lietošanas ilgums – no 3 dienām līdz 2 nedēļām.

DREAM K TRIBE KINEZIOLOĢISKAIS TEIPS 5CM X 5M

DREAM K Tribe


Profesionālais kinezioloģiskais teips DREAM-K ir izstrādāts Itālijā no augstas kvalitātes kokvilnas materiāla ar 100% pārklātu akrila līmi. Tās elastība ir līdzīga cilvēka ādai (130%-140%).

Akrila līme ir hipoalerģiska, tā ir speciālā veidā  uzklāta uz kokvilnas auduma, tādejādi, mazinot ādas kairinājumu un ļauj ādai elpot. 

Virsmas lipīgā iedarbība tiek aktivizēta no ķermeņa siltuma. Teips ir gaisa un ūdens caurlaidīgs, tajā pat laikā ūdens izturīgs. Tā lietošanas ilgums – no 3 dienām līdz 2 nedēļām.

Profesionālo kinezioloģisko teipinga lenti DREAM-K  ražo slavena Sporta Medicīnas kompānija SIXTUS Italia. Patentētu ražošanas tehnoloģiju un ekskluzīvo dizainu augsti novērtē un ciena Itālijas, Vācijas, Anglijas, Francijas un arī Latvijas Futbola Federācija, sporta ārsti un fizioterapeiti.

Profesionālie Kinezioloģiskie teipi DREAM-K ir ražoti atbilstoši nekaitīguma un sporta medicīnas kvalitātes standartiem un ir ieteikti lietošanai kā profesionālā sportā, tā arī fizioterapijas nolūkos.

Teipinga mērķis ir veicināt ķermeņa pašdziedināšanās procesus iedarbojoties uz muskuļiem un ādu. Piemēram, funkcionāli imobilizē locītavas, aizsargā locītavas un muskuļus, kā arī ietekmē asinsriti un aktivizē limfātisko sistēmu.

Teipa biezums un elastība ir gandrīz tāda pati kā cilvēka ādai.
Tā elastība tiek izmantota, lai radītu virsādu paceļošu efektu. Tādējādi zemādas zonā tiek izveidota lielāka telpa, kurā atrodas visa veida receptori, asinsvadi un limfvadi.

Izmantojot dažādas teipošanas tehnikas, iespējams gūt dažādus efektus.
Medicīniskās teipošanas koncepta izmantošanas veidu klāsts ir ļoti plašs, to izmanto profesionālā sportā gan pieaugušajiem, gan bērniem :

 • hipotonisku muskuļu stimulēšanai,
 • hipertonisku muskuļu atslābināšanai,
 • muskuļu aizsardzībai pret pārslodzi,
 • locītavu aizsardzībai,
 • sāpju remdēšanai,
 • iekaisumu samazināšanai (tūska, arī hematoma),
 • limfas tūskas mazināšanai,
 • iespējamo brīvkustības veidu ietekmēšanai,
 • propriocepcijas uzlabošanai,
 • stājas korekcijai,
 • traumu ārstniecībai,
 • pārslodzes radītu simptomu ārstniecībai (hroniski cīpslu sastiepumi,  elkoņa tendinīts, tenisa elkonis).

Viena no izmantošanas iespējām ir arī neirorefleksīvā iedarbība, piemēram, galvassāpju gadījumā, tāpat arī profilaktiskos nolūkos.

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.