SPONSER SWISS MUSLI 1000g muslis ar augļiem un riekstiem, bez cukura

RažotājsSPONSER
Pieejamība:nav noliktavā 0 prece (s)
Preces kods:SPO069

Izmēri un svars

Preces svars: 1080.0000G
14,90 €
Augstākas kvalitātes Šveices musli ar augļiem un riekstiem. Satur pilngraudu auzu, miežu, kukurūzas un kviešu pārslas, žāvētas dateles, ābolus, banānus un rozīnes, grauzdētas mandeles un lazdu riekstus ka arī augstvērtīgas auksta spieduma olīvu un kokvilnu eļļas. Pilngraudu pārslas satur garo ķēžu ogļhidrātus, kas nodrošina organismu ar enerģiju 70% ilgāk atšķirībā no parastiem ogļhidrātiem (cukurs, balti milti, mannas putra) un palīdz uzturēt stabilu glikozes līmeni asinīs. Pilngraudu pārslas, žāvētie augļi un rieksti ir vērtīgo šķiedrvielu un augu proteīnu avots kas labvēlīgi ietekmē gremošanas procesu un piesātina organismu ar B grupas vitamīniem un minerālvielām. Auksta spieduma olīvu un kokvilnu eļļas ir dabīgs omega 3, 6 un 9 taukskābju avots kas palīdz uzturēt veselīgu holesterīna līmeni organismā.

SWISS MÜESLI sniedz papildus enerģijas lādiņu dzīves aktivitātem.
Augstākas kvalitātes Šveices musli ar augļiem un riekstiem.

  • Satur pilngraudu auzu, miežu, kukurūzas un kviešu pārslas, žāvētas dateles, ābolus, banānus un rozīnes, grauzdētas mandeles un  lazdu riekstus ka arī augstvērtīgas auksta spieduma olīvu un kokvilnu eļļas.
  • Pilngraudu pārslas satur garo ķēžu ogļhidrātus, kas nodrošina organismu ar enerģiju 70% ilgāk atšķirībā no parastiem ogļhidrātiem (cukurs, balti milti, mannas putra) un palīdz uzturēt stabilu glikozes līmeni asinīs.
  • Pilngraudu pārslas, žāvētie augļi un rieksti ir vērtīgo šķiedrvielu un augu proteīnu avots kas labvēlīgi ietekmē gremošanas procesu un piesātina organismu ar B grupas vitamīniem un minerālvielām.  
    Auksta spieduma olīvu un kokvilnu eļļas ir dabīgs omega 3, 6 un 9 taukskābju avots kas palīdz uzturēt veselīgu holesterīna līmeni organismā.
  • Ieteikts lietošanai brokastīs pieaugušiem un bērniem ka gards enerģijas un izturības lādiņš visai dienai !
  • Nesatur: Nesatur ĢMO, mākslīgas krāsvielas, konservantus, aromatizētājus, hidrogenētus augu taukus, rafinētu cukuru, laktozi, saldinātājus. Var lietot veģetārieši. Atbilst jauniem drošības un antidopinga standartiem WADA,  SOK, BRC. Ražots Šveicē.

Augstākas kvalitātes Šveices musli ar augļiem un riekstiem. Satur pilngraudu auzu, miežu, kukurūzas un kviešu pārslas, žāvētas dateles, ābolus, banānus un rozīnes, grauzdētas mandeles un lazdu riekstus ka arī augstvērtīgas auksta spieduma olīvu un kokvilnu eļļas.

Pilngraudu pārslas satur garo ķēžu ogļhidrātus, kas nodrošina organismu ar enerģiju 70% ilgāk atšķirībā no parastiem ogļhidrātiem (cukurs, balti milti, mannas putra) un palīdz uzturēt stabilu glikozes līmeni asinīs.

Sastāvs: auzu pārslas 54%, žāvētu augļu pārslas 10% (pilngraudu pulveris*, dateļu mīkstums, āboli, banāni), rozīnes 8%, kviešu pārslas, kukurūzas pārslas (graudi, sāls, iesals, emulgators sojas lecitīns), miežu pārslas, čipsi (kukurūza, rīsi, jēlcukurs, pilngraudu pulveris*, iesals, sāls, kakao pulveris), grauzdētas mandeles 2%, grauzdēti lazdu rieksti 2%, apelsīnu pulveris 1% (maltodekstrīns, skābuma regulētājs citronskābe, augļu pulveris, apelsīnu aromatizētājs), augu eļļa (olīveļļa vai kokvilnas sēklu eļļa).


Neto: 1000 g. Ieteicams līdz...beigām: sk. uz iepakojuma.Partijas Nr. sk. uz iepakojuma Ražotājs: Sponser sport food - Šveice

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.